Warning: simplexml_load_file(): temp/exchange.xml:1: parser error : Document is empty in C:\webserver\www\akdenizhaberler.com\inc\functions.php on line 698 Warning: simplexml_load_file(): in C:\webserver\www\akdenizhaberler.com\inc\functions.php on line 698 Warning: simplexml_load_file(): ^ in C:\webserver\www\akdenizhaberler.com\inc\functions.php on line 698 Warning: simplexml_load_file(): temp/exchange.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in C:\webserver\www\akdenizhaberler.com\inc\functions.php on line 698 Warning: simplexml_load_file(): in C:\webserver\www\akdenizhaberler.com\inc\functions.php on line 698 Warning: simplexml_load_file(): ^ in C:\webserver\www\akdenizhaberler.com\inc\functions.php on line 698 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\webserver\www\akdenizhaberler.com\inc\functions.php on line 700 Antalya Haberler | Haber Antalya | Akdeniz Haberleri • Magazin • Aşiyan Eğlen'ce Alaturka Geliyor
2011-12-15 09:47:00 Send Comment

Aşiyan Eğlen'ce Alaturka GeliyorAntalya 2. kuşak eğlence dünyasına yön veren Mustafa Değerli eğlence alemine bu defa Atatürk Parkı'nda AŞİYAN EĞLEN'CE ALATURKA ile geliyor.

Antalya eğlence ve sahne dünyası tüm ülkede olduğu gibi, özellikle büyük kentlerde 90'lı yılların ortalarında şekil değiştirmeye başladı. Gazino, müzikhol, orkestra ve solist kavramları teker teker yok oldu. Mekanlar küçüldü, orkestralar kayboldu. Yerini yeni mekan yeni sahneler ve müzik türlerine bıraktı.. Adına bar, disko, club, vs denilen yeni birçok tarz ortaya çıktı.

İşte Antalya gece müdavimleri 90'lı yılların ikinci yarısında tamamen değişen eğlence kültürüne çabuk alıştı. Eğlencenin ilk kalbinin attığı yer o tarihte barlar sokağı oldu. Antalya eğlence dünyasına ve dolayısıyla barlar sokağı o yıllarda SKY ve kurucularında Mustafa Değerli ile tanıştı.

Değerli ve SKY o yıllarda hep sektörün başlarında yer aldı.
Eğlence dünyasına Sky ile giren Mustafa Değerli, yıllar içersinde Barlar Sokağı'nda Sky Bar, Beach Park'ta Sky Beach Club, eski larayolunda Cabareti ile Antalya eğlence dünyasının kilometre taşları oldu. Her mekanını doldurup doldurup boşaltan Mustafa Değerli, yepyeni bir mekan ve tarzla Atatürk Parkında tekrar gece müdavimlerine kapılarını açmak üzere.

Atatürk Parkı içersinde bulunan Aşiyan'ı alan ve yarı hissesini gece müdavimlerinin yakından tanıdığı iki isme veren Değerli'nin hummalı çalışmalarının sonlarına geldi. Sektöre AŞİYAN EĞLEN'CE ALATURKA ile önümüzdeki hafta içersinde merhaba diyecek değerli ve ekibine başarılar.

Kaynak :
Yorumlar
Bu Habere Herhangi Bir Yorum Yapılmamış
Diğer Haberler
Golfün yıldızları Antalya'da Dünyaca ünlü golfçü Tiger Woods'un da katıldığı Turkish Airlines World Golf final turnuvası, Antalya Belek'te başladı.